Menu
NKF kampe 7 dage frem
Oktober 2020
3.
lørdag
09.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Rudegård Stadion
FC Holte (1)
Rudegård Stadion
3.
lørdag
09.00
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Karsemosegård
LSF
Karsemosegård
3.
lørdag
09.25
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Rudegård Stadion
Lynge-Uggeløse IF
Rudegård Stadion
3.
lørdag
09.25
Værløse BK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
3.
lørdag
09.50
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U8
U8 drenge 5-mands (13) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 8
Rudegård Stadion
Nivå-Kokkedal FK (1)
Rudegård Stadion
3.
lørdag
09.50
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 2 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 9
Karsemosegård
Virum-Sorgenfri BK
Karsemosegård
3.
lørdag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Hornbæk IF
Karsemosegård
3.
lørdag
10.00
Blovstrød IF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 12
Blovstrød idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Blovstrød idrætsanlæg
3.
lørdag
10.25
LSF
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 12
Blovstrød idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Blovstrød idrætsanlæg
3.
lørdag
10.30
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U11
U11 Drenge 1 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Virum Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Virum Stadion
3.
lørdag
10.50
Lyngby Boldklub 1921
Herrer
U9
U9 drenge 5-mands (12) 3 - 3.oktober Medaljestævne • Pulje 12
Blovstrød idrætsanlæg
Nivå-Kokkedal FK
Blovstrød idrætsanlæg
3.
lørdag
11.00
Lyngby Boldklub 1921 (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (1)
Karsemosegård
3.
lørdag
11.15
Melby-Liseleje IF
Omklædning 7
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 1
Melby Stadion
Bane 2B
Nivå-Kokkedal
Hallen
Melby Stadion
Bane 2B
3.
lørdag
11.20
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
Hørsholm-Usserød IK (1)
Karsemosegård
3.
lørdag
11.30
Frederiksværk Fodbold Klub
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • Pulje 1
Frederiksværk Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Frederiksværk Stadion
3.
lørdag
11.30
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2
Karsemosegård
Lyngby Boldklub 1921
Karsemosegård
3.
lørdag
12.00
B. 73, Slagelse
Herrer
U16
U16 Drenge Mester (05) Efterår • Pulje 1
Stadion Vest
Nivå-Kokkedal FK
Stadion Vest
3.
lørdag
12.20
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 11
Karsemosegård
FC Rudersdal (1)
Karsemosegård
3.
lørdag
12.30
BFC Lundegården
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Skovmarkskolen
Nivå-Kokkedal FK
Skovmarkskolen
3.
lørdag
13.00
Virum-Sorgenfri BK
Omkl. 1
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Nivå-Kokkedal FK (1)
Omkl. 4
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Dommeromk. Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
3.
lørdag
13.20
Nivå-Kokkedal FK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 12
Karsemosegård
Lyngby Boldklub 1921 (3)
Karsemosegård
3.
lørdag
13.40
FC Rudersdal (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 12
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
3.
lørdag
13.40
Nivå-Kokkedal FK (1)
Omkl. 1
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Bagsværd BK (2)
Omkl. 4
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Dommeromk. Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
3.
lørdag
14.00
Nivå-Kokkedal FK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 12
Karsemosegård
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Karsemosegård
3.
lørdag
14.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
Omkl. 1
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Herlev Stadion
Bane 6LILLE (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Herlev IF
Omkl. 4
Herlev Stadion
Bane 6LILLE (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Dommeromk. Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
3.
lørdag
14.20
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herrer
U7
U7 drenge 3-mands (14) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 12
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
3.
lørdag
14.20
Bagsværd BK (1)
Omkl. 4
Herrer
U8
U8 drenge 3-mands (13) - 3. oktober Medaljestævne • Pulje 2
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Nivå-Kokkedal FK (1)
Omkl. 1
Herlev Stadion
Bane 6H (Areal v. Skøjtehal) - 3M
Dommeromk. Omkl. 11 (Ny) (Dommer)
4.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Helsingør IF Fodbold
Karsemosegård
4.
søndag
10.00
Lyngby Boldklub 1921
Idrætsby 18
Kvinder
U12
U12 Piger 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Kunst 1
Nivå-Kokkedal FK
Idrætsby 11
Lyngby Stadion
Kunst 1
Dommeromk. Idrætsby 7 (kælder)
4.
søndag
10.00
Nivå-Kokkedal FK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
Brede IF
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
4.
søndag
10.00
Helsingør IF Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 10
Birkerød Stadion
6
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
6
4.
søndag
10.20
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
4.
søndag
10.25
FC Holte
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 10
Birkerød Stadion
6
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
6
4.
søndag
10.40
Nivå-Kokkedal FK (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 1 - 3 mands
FC Rudersdal (1)
Karsemosegård
Bane 1 - 3 mands
4.
søndag
10.40
FC Rudersdal (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
Nivå-Kokkedal FK (1)
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
4.
søndag
10.50
IF Skjold Birkerød
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3 - 4.oktobe Medaljestævne • Pulje 10
Birkerød Stadion
6
Nivå-Kokkedal FK
Birkerød Stadion
6
4.
søndag
11.00
Gilleleje FK
Herrer
U11
U11 Drenge 4 8-mands (10) Efterår • Pulje 1
Nellerupgård Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Nellerupgård Stadion
4.
søndag
11.00
FC Rudersdal (2)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 1 - 3 mands
Nivå-Kokkedal FK (2)
Karsemosegård
Bane 1 - 3 mands
4.
søndag
11.00
Nivå-Kokkedal FK (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
Brede IF
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
4.
søndag
11.20
FC Rudersdal (1)
Herrer
U6
U6 drenge 3-mands (15) - 4. oktober Medaljestævne • Pulje 7
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
Nivå-Kokkedal FK (1)
Karsemosegård
Bane 3 - 3 mands
4.
søndag
12.00
Nivå-Kokkedal FK
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 2
Karsemosegård
FFB
Karsemosegård
4.
søndag
12.00
Nødebo IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
4.
søndag
12.25
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Karsemosegård
Fløng-Hedehusene Fodbold
Karsemosegård
4.
søndag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U19
U19 Drenge 2 (02-03) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård
Jyllinge FC
Karsemosegård
4.
søndag
13.15
Vallensbæk IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Karsemosegård
Nivå-Kokkedal FK
Karsemosegård
4.
søndag
13.40
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (11) 3-Efterårsserie 4/10 • Pulje 2, 2 baner
Karsemosegård
Brøndbyernes IF
Karsemosegård
5.
mandag
17.15
Brede IF
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Brede Idrætsplads
Nivå-Kokkedal FK
Brede Idrætsplads
5.
mandag
19.00
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 3
Karsemosegård Kunstgræs
Hørsholm-Usserød IK
Karsemosegård Kunstgræs
6.
tirsdag
18.00
Allerød Fodbold Klub
Kvinder
U14
U14 Piger 8-mands 2 (07) Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Allerød Idrætspark
6.
tirsdag
18.30
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
Senior
Serie 4 • Pulje 2
Karsemosegård
Lundtofte Boldklub
Karsemosegård
6.
tirsdag
19.00
Nivå-Kokkedal
Kvinder
Senior
8-Kvindesenior 1 - Efterår • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Espergærde IF
Karsemosegård Kunstgræs
6.
tirsdag
19.30
Måløv BK
Herrer
M+40
M+40 2 • Pulje 1
Måløv Idrætspark
Nivå-Kokkedal FK
Måløv Idrætspark
7.
onsdag
17.15
FC Rudersdal
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 2 (08) Efterår • Pulje 2
Rundforbi Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Rundforbi Stadion
7.
onsdag
17.15
FC Rudersdal
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Rundforbi Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Rundforbi Stadion
7.
onsdag
19.30
Nivå-Kokkedal FK
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • Pulje 1
Karsemosegård Kunstgræs
Hillerød Fodbold
Karsemosegård Kunstgræs
Cookies - NKF bruger cookies for at give klubben overblik over brug af hjemmesiden.
Mere info om cookies - klik her