Menu

Holdside drenge 2007

Nivå-Kokkedal årgang 2007 (U10)


 

TræningstidKlik her

 

Holdets stab

Træner
profil
Torben Kragelund
Assistenttræner
profil
Anders Næsby Jensen
Holdleder
profil
Claes Ingvorsen
Assistenttræner
profil
Rasmus Lunøe Holmboe

Årgang 2007

ingen img
Ahmad Aoun
profil
Alexander Mahnfeldt
profil
August Waneck
ingen img
Benjamin Bach Arnsing
profil
Carl Emil Albrechtsen
ingen img
Hjalte Næsby Kristensen
profil
Ian Josue Perez Perez
profil
Izzet Turan
profil
Loke Norén Gall
profil
Marcus Rink Larsen
profil
Maxim Xenius Iversen
ingen img
Mohammed Alaboud
profil
Omar Abdelwahed
profil
oscar laage-petersen
profil
Philip Oliver Sornn-Friese
ingen img
Ruben Seeberg Bramsen
ingen img
Seyda Delen
ingen img
Shahin A.Mardani Shafigh
profil
Stefan Hartington
ingen img
Taha Yasin Øzer
profil
Victor Kristian Greibe Hvam
ingen img
Victor Thunell
profil
William Ingvorsen
profil
William Kragelund
ingen img
William Sørensen
ingen img
Yusuf Yigit Özüpek
profil
Ömer Faruk Aktas

NKF07 - Takker for støtten

Holdets aktiviteter(2007) U11 Drenge - sæson 17/18

Januar 2018
22.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
23.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
23.
tirsdag

18:30 - 20:00

Andet
Spiseaften på Karsen
Café Karsen
25.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
27.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Melby-Liseleje IF
28.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - FC Holte
29.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
30.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
Februar 2018
1.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
5.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
6.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
6.
tirsdag

17:30 - 18:45

Træningskamp
Kamp mod RBK på hjemmebane
omklædning 3 på karsen
8.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
11.
søndag

13:00 - 15:00

Andet
Fastelavn
12.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
13.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
15.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
19.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
20.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
22.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
26.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
27.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
Marts 2018
1.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
3.
lørdag

10:15 - 11:15

Kamp
IF Skjold Birkerød - Nivå-Kokkedal FK
3.
lørdag

13:00 - 14:00

Kamp
Blovstrød IF - Nivå-Kokkedal FK
5.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
6.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
8.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
10.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Stenløse BK
11.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Hillerød Fodbold
12.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
13.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
15.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
16.
fredag

18:00 - 19:00

Kamp
Hørsholm-Usserød IK - Nivå-Kokkedal FK
17.
lørdag

10:30 - 11:30

Kamp
Farum BK - Nivå-Kokkedal FK
19.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
20.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
22.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
24.
lørdag

10:00 - 11:00

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Virum-Sorgenfri BK
25.
søndag

11:30 - 12:30

Kamp
Nivå-Kokkedal FK - Virum-Sorgenfri BK
26.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
27.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
29.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
April 2018
2.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
3.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
5.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
9.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
10.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
12.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
16.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
17.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
19.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
23.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
24.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
26.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
30.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
Maj 2018
1.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
3.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
7.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
8.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
10.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
14.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
15.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
17.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
18.
fredag

16:00 - 21:00

Stævne
Pinse-cup 2018
Karsen
21.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
22.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
24.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
28.
mandag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
29.
tirsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3
31.
torsdag

17:00 - 18:30

Træning
Træning på Kunstgræsset
Omklædning 3

Næste kampU11 Drenge A (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1

Hjemme mod
Melby-Liseleje IF
27. jan
Kl. 10.00
Karsemosegård
U11 Drenge A (07) 8M VinterBOLD - Pulje 1

Næste kampU11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD • Pulje 1

Hjemme mod
FC Holte
28. jan
Kl. 11.30
Karsemosegård Kunstgræs
U11 Drenge C (07) 8M VinterBOLD - Pulje 1

De støtter NKF - og NKF takker